centrums اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات

centrums: اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات طباطبایی طباطبایی نژاد همایش روز ملی شوراها در نجف آباد

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی فعلا گوشی تلفن همراه نخرید/ بازار بهتر می‌شود ، اتحادیه

دیگر ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات گوشی تخصیص داده شده است پیدا نمی‌کند و بخشی از این نوسان قیمت به این علت هست، ولی توصیه می‌شود فعلا گوشی گوشی نخرید، آیا ک

فعلا گوشی تلفن همراه نخرید/ بازار بهتر می‌شود ، اتحادیه

اتحادیه: فعلا گوشی تلفن همراه نخرید/ بازار بهتر می شود

عبارات مهم : بازار

دیگر ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات گوشی تخصیص داده شده است پیدا نمی کند و بخشی از این نوسان قیمت به این علت هست، ولی توصیه می شود فعلا گوشی گوشی نخرید، آیا که در آینده نزدیک شاهد کم کردن قیمت آن خواهیم بود.

درحالی که بازار گوشی طی هفته های گذشته با زیاد کردن بی سابقه قیمت مواجه شده است و مردم جهت خرید این کالا سردرگم هستند، رییس اتحادیه فروشندگان گوشی اعلام کرد که مردم فعلا گوشی نخرند، آیا که تا یک هفته آینده اوضاع بهتر می شود.

به گزارش ایسنا، طی ماه های اخیر و با زیاد کردن و نوسان قیمت ارز در بازار، قیمت کالاهای متفاوت وارداتی نیز با زیاد کردن روبرو شد به گونه ای که در این بازه زمانی شاهد زیاد کردن قیمت بی رویه و کم سابقه ای در بازار گوشی بوده ایم.

فعلا گوشی تلفن همراه نخرید/ بازار بهتر می‌شود ، اتحادیه

البته با وجود انتشار لیست شرکت هایی که از دلار ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات گوشی گوشی تلفن همراه استفاده کرده بودند و باید این کالا را با قیمت ارز دولتی در بازار عرضه می کردند، قیمت گوشی کم کردن پیدا نکرد و روزبه روز زیاد شد. تا جایی که به عنوان مثال یک دستگاه گوشی گوشی با برندی چینی که تا حدود یک ماه پیش قیمتی تقریبا یک میلیون و ۸۰۰ هزار تومان داشت، امروز به بیش از سه میلیون و ۷۰۰ هزار تومان رسیده است.

ابراهیم درستی – رییس اتحادیه فروشندگان لوازم صوتی، تصویری و گوشی – دراین باره به ایسنا، گفت: هم اکنون دیگر ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات گوشی تخصیص داده شده است پیدا نمی کند و بخشی از این نوسان قیمت به این علت هست، ولی توصیه می شود فعلا گوشی گوشی نخرید، آیا که در آینده نزدیک شاهد کم کردن قیمت آن خواهیم بود.

دیگر ارز دولتی ۴۲۰۰ تومانی جهت واردات گوشی تخصیص داده شده است پیدا نمی‌کند و بخشی از این نوسان قیمت به این علت هست، ولی توصیه می‌شود فعلا گوشی گوشی نخرید، آیا ک

وی افزود: حدود ۱۳۰ هزار گوشی که با ارز دولتی وارد شده است بود و هم اکنون توقیف شده است هست، به زودی برطرف توقیف و در بازار با همان قیمت ارز دولتی عرضه می شود که باعث کم کردن قیمت خواهد شد؛ بنابراین مردم بهتر است فعلا دست نگه دارند تا اوضاع بهتر شود.

در این میان مشخص نیست که چه اتفاقی جهت این بازار می افتد، آیا که پیش از این نیز بسیاری از شرکت ها ارز دولتی گرفته بودند، ولی تاثیری در قیمت و بازار گوشی نداشت، ولی دستگاه های نظارتی باید با جدیت به بازار ورود پیدا کنند و اجازه ندهند عده ای سودجو منافع شخصی خود را ببینند.

فعلا گوشی تلفن همراه نخرید/ بازار بهتر می‌شود ، اتحادیه

واژه های کلیدی: بازار | نوسان | همراه | واردات | وارداتی | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog