centrums اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات

centrums: اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات طباطبایی طباطبایی نژاد همایش روز ملی شوراها در نجف آباد

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مسی و دروازه‌بانی به نام اوبلاک

مهاجم بارسلونا در دیدار برابر اتلتیکومادرید با دیوار بزرگی به نام یان اوبلاک روبرو خواهد شد. 

مسی و دروازه‌بانی به نام اوبلاک

مسی و دروازه بانی به نام اوبلاک

عبارات مهم : لالیگا

مهاجم بارسلونا در دیدار برابر اتلتیکومادرید با دیوار بزرگی به نام یان اوبلاک روبرو خواهد شد.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، بارسلونا امروز (یک شنبه) در هفته بیست و هفتم لالیگا به مصاف اتلتیکومادرید می رود. لیونل مسی و یان اوبلاک برابر هم قرار خواهند گرفت. عالی ترین گلزن لالیگا (۲۳ گل در دو هزار و ۲۸۲ ، یک گل در ۹۹ دقیقه) برابر عالی ترین دروازه بان این مسابقه ها (۱۱ گل خورده) قرار می گیرد.

هر کدام که موفق باشند می توانند به فتح لالیگا نزدیک شوند. همه دنیا می دانند مسی چه کسی است ولی در رابطه با اتلتیکو این قضیه خاص تر است چون تیم مادریدی یکی از حریفان مورد علاقه مهاجم بارسلونا هست. ستاره آرژانتینی در ۳۵ بازی برابر این تیم ۲۷ گل به ثمر رسانده است (۰.۷۷ درصد در هر بازی). با این حال مسی امشب (یک شنبه) اوبلاک بزرگ را برابر خود می بیند. مهاجم بارسلونا تنها پنج بار دروازه او را باز کرده و این اتفاق در ۱۰ بازی رخ داده هست. آمار گلزنی مسی برابر اتلتیکو با حضور اوبلاک به ۰.۲۷ کم کردن یافته و او توانسته در هر دو بازی یک بار گلزنی کند.

مسی و دروازه‌بانی به نام اوبلاک

مسی در سه بازی اخیرش چهار گل به ثمر رسانده است (چلسی، خیرونا و لاس پالماس). با این حال مهاجم آرژانتینی در وقت پپ گواردیولا عالی ترین عملکرد را برابر قرمز و سفید پوشان داشت. او سه بار برابر این تیم هت تریک کرد (یک بار در فصل ۰۹ – ۲۰۰۸ و دو بار در فصل ۱۱ – ۲۰۱۰ ) و توانست سه بار دبل کند. با حضور اوبلاک شرایط متفاوت شد. پنج گل مسی برابر دروازه بان اسلوونیایی تنها دو بار در نوکمپ اتفاق افتاده هست. این اتفاق یک بار در لالیگا (۱۶ – ۲۰۱۵ ) با پاس فوق العاده جوردی آلبا رخ داد و دیگری در کوپا دل ری بود.

یک آمار قابل توجه دیگر نیز وجود دارد. اوبلاک که در سال ۲۰۱۴ بعد از ضربات پنالتی و شکست بنفیکا برابر سویا در فینال لیگ اروپا به شدت مورد انتقاد قرار داده شد و این اتفاق در فینال اتلتیکو و رئال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا ۲۰۱۷ دوباره رخ داد، توانسته است یک پنالتی از مسی مهار کند. او توانست ضربه مهاجم بارسلونا را در کوپا دل ری ۱۵ – ۲۰۱۴ مهار کند.

مهاجم بارسلونا در دیدار برابر اتلتیکومادرید با دیوار بزرگی به نام یان اوبلاک روبرو خواهد شد. 

واژه های کلیدی: لالیگا | بارسلونا | دروازه بان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog