centrums اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات

centrums: اسلامی اصفهان انقلاب انتخابات طباطبایی طباطبایی نژاد همایش روز ملی شوراها در نجف آباد

گت بلاگز خوزستان اجرای سرویس محتوا جهت تلفن های همراه

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از اجرایی شدن سرویس محتوا جهت گوشی از ماه آینده خبر داد.

اجرای سرویس محتوا جهت تلفن های همراه

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از اهواز؛ نصرالله جهانگرد، معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه امروز پایه تمدن تازه مبتنی بر آگاهی هست، بیان کرد: توسعه شبکه های دسترسی بااهمیت ترین ابزار آگاهی است و در جمهوری اسلامی با همتی که در دولت یازدهم انجام گرفته هست، این امر محقق شده است است.

وی افزود: با همت دولت یازدهم ظرفیت دسترسی به شبکه های متفاوت جهت همه مردم فراهم شده است است و در هفته های آخر نزدیک به انتخابات اوج این سرمایه گذاری ها لمس شد.

عبارات مهم : فناوری
جهانگرد اظهار داشت: زیرساخت های ارتباطی که به وسیله دولت فراهم شده است پایه تحولات مهمی در آینده کشور عزیزمان ایران است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه ما موظف بودیم شبکه ملی اطلاعات را ایجاد کنیم، خاطرنشان کرد: این شبکه 5 آزمون مهم را در دو هفته پشت سر گذاشت که یکی از این آزمون ها در بحث گستردگی و کوشا بودن این شبکه در سراسر کشور بود.

وی گفت: مساله بعدی بحث پایداری شبکه بود که دارای اهمیت بسیار زیادی است و در این زمینه شبکه در 2 هفته آزمون بیش از 5 برابر ظرفیت طراحی شده است تحمل کرد.

نصرالله جهانگرد با بیان اینکه امروز می توانیم در حین حرکت در بزرگراه فیلم را به صورت آنلاین مشاهده کنیم، اذعان داشت: سومین آزمون انجام شده است روی شبکه، بحث امنیت شبکه بود که صدها حمله بر روی سرورهای متفاوت اتفاق افتاد ولی هیچکدام خللی به کار شبکه وارد نکرد و همه آنها کنترل شد.

وی با بیان اینکه بحث استقلال شبکه نیز دارای اهمیت بسیار زیادی بود که در این زمینه نیز آزمون ها موفق بود، تصریح کرد: توسعه شبکه دسترسی موبایل، اجازه تحرک و حرکت به همه بازدیدکنندگان و بهره برداران را داده هست. در این زمینه امیدواریم بتوانیم تا آخر دولت یازدهم عموم شهرهای مهم را به سرویس نسل چهارم متصل کنیم.

جهانگرد بیان داشت: موج بعد که مدنظر دولت هست، بحث سرویس محتوا است که از ماه آینده جهت کشور اجرایی می شود. در این زمینه سرویس های متنوعی را روی گوشی تلفن همراه خواهیم دید که این امر جهت همه استان های کشور است.

وی اذعان کرد: توسعه شبکه های دسترسی بااهمیت ترین ابزار آگاهی است و در جمهوری اسلامی با همتی که در دولت یازدهم انجام گرفته است این امر محقق شده است است.

معاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در زمینه تامین مالی، وام های کم بهره ای جهت شرکت های استارت آپ در نظر گرفته ایم، افزود: در حال حاضر در زمینه زیاد کردن همکاری بخش شخصی چندین شرکت CP در استان خوزستان فعال است.

انتهای پیام/گ

واژه های کلیدی: فناوری | اطلاعات | دولت یازدهم | وزیر ارتباطات | ماه آینده | اجرای سرویس محتوا | تلفن های همراه | نصرالله جهانگرد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog